Zajęcia indywidualne

Miejsce: Zatoka Sportu PŁ, Al. Politechniki 10
Szkoła Pływania moviGO
Poziom: od początkującego
Termin zajęć: ustalany indywidualnie
Czas: 60 minut / zajęcia
Trener: ustalana indywidualnie

Co zyskasz dzięki naszym zajęciom:

pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w wodzie,
100% uwagi trenera,
komfort w czasie nauki,
polepszenie swojej techniki pływania,
większą świadomość swojego ciała,
większą koncentrację,
szybciej widoczne postępy,
trening w grupie znajomych.

Opis

Chcesz podarować umiejętność pływania bliskiej osobie na święta? Poinformuj nas o tym, a przygotujemy piękny voucher prezentowy w ozdobnej kopercie, idealny pod choinkę.
Kontakt: szkola@letsmovigo.com lub 510-708-543

Niektórzy zamiast pływania w grupie wolą, gdy uwaga instruktora jest w 100% skupiona na nich. Przyznajemy - ma to swoje ogromne plusy. Niejednokrotnie okazuje się, że ułatwia to podopiecznemu zrelaksowanie się i uzyskanie większej koncentracji, a to z kolei znacznie przyśpiesza postępy. W trakcie takich zajęć dużo łatwiej jest też podopiecznym zmierzyć się z ich ewentualnymi fobiami i uporać się z nimi, otwierając się tym samym na nowe umiejętności.

Zajęcia indywidualne to też dobra opcja dla grupy znajomych lub rodziców z dziećmi, którym zależy równie mocno na udoskonaleniu swojego pływania, co na spędzeniu ze sobą wartościowego czasu. UWAGA - W przypadku zajęć dla 1 lub 2 osób cena nie obejmuje kosztu wejścia na basen. Bilet Wstępu należy wykupić w kasie basenowej lub okazać kartę typu Multisport. W przypadku zajęć dla 3 lub 4 osób rezerwujemy osobny tor pływacki i w tym przypadku uczestnicy nie ponoszą dodatkowych kosztów wejścia na pływalnie.

Chcesz umówić się na zajęcia indywisualne lub kupic voucher? Zadzwoń do nas pod 510-708-534 lub napisz na szkola@letsmovigo.com.