Zajęcia indywidualne

Miejsce: Zatoka Sportu PŁ, Al. Politechniki 10
Szkoła Pływania moviGO
Poziom: od początkującego
Termin zajęć: ustalany indywidualnie
Czas: 60 minut / zajęcia
Trener: ustalana indywidualnie

Co zyskasz dzięki naszym zajęciom:

pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w wodzie,
100% uwagi trenera,
komfort w czasie nauki,
polepszenie swojej techniki pływania,
większą świadomość swojego ciała,
większą koncentrację,
szybciej widoczne postępy,
trening w grupie znajomych.

Opis

Chcesz podarować umiejętność pływania bliskiej osobie? Poinformuj nas o tym, a przygotujemy piękny voucher prezentowy w ozdobnej kopercie.

Niektórzy zamiast pływania w grupie wolą, gdy uwaga instruktora jest w 100% skupiona na nich. Przyznajemy - ma to swoje ogromne plusy. Niejednokrotnie okazuje się, że ułatwia to podopiecznemu zrelaksowanie się i uzyskanie większej koncentracji, a to z kolei znacznie przyśpiesza postępy. W trakcie takich zajęć dużo łatwiej jest też podopiecznym zmierzyć się z ich ewentualnymi fobiami i uporać się z nimi, otwierając się tym samym na nowe umiejętności.

Pakiet 3 treningów ważny jest 4 tygodni, pakiet 5 treningów ważny jest 7 tygodni, pakiet 8 treningów ważny jest 11 tygodni. UWAGA! Cena nie obejmuje kosztu wejścia na basen. Bilet wstępu należy wykupić w kasie basenowej lub okazać kartę typu Multisport.

Zajęcia indywidualne to też dobra opcja dla grupy znajomych lub rodziców z dziećmi, którym zależy również mocno na udoskonaleniu swojego pływania, co na spędzeniu ze sobą wartościowego czasu. Poproś o wycene zajęć na szkola@letsmovigo.com.

Chcesz umówić się na zajęcia indywidualne lub wykupić voucher? Zadzwoń do nas pod
510-708-534 lub napisz na szkola@letsmovigo.com.