Kijanki

Zajęcia dla dzieci 4-6 lat, które stawiają pierwsze kroki na basenie

Miejsce: Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
Image Description
TRWAJĄ ZAPISY NA SEMESTR LETNI!
Zapisz dziecko!
Poziom: od początkujacego
Rok trwa: wrzesień - czerwiec 2023 r.
Zajęcia: raz w tygodniu
Czas: 45 minut / zajęcia
Grupa: max. 8 osób

Cel zajęć:

oswojenie z wodą i przełamanie lęku / pierwszy kontakt z pływaniem
nauka pływania poprzez zabawę

Opis

Dla Kijanek przygotowaliśmy dwie grupy - Oswojenie z wodą oraz Grupę początkujacą, które odpowiadają na różne potrzeby dzieci w tym wieku. Podczas zajęć Oswajania z wodą, pokazując że jest to środowisko przyjazne do nauki i zabawy. Małe grupy oraz trener pracujący z dziećmi z poziomu wody sprawia, że maluchy czują się bezpieczne i zaopiekowane. Na zajęciach uczymy zanurzania głowy, pracy z oddechem, unoszenia się na wodzie oraz pierwszych ruchów pływackich. Jesli w trakcie roku dziecko poczuje się już pewnie w wodzie, może przejść do grupy początkującej.

Dzieci, które nie boją się wody, czują sie w niej swobodnie zapraszmay na zajecia w grupie Początkującej. Podczas zajęć uczymy sie pierwszych, prawidłowych ruchów pływackich, nurkujemy w poszukiwaniu skarbów na dnie basenu i oswajamy się zpierwszymi skokami do wody, pod czujnym okiem trenera. W tej grupie trener pracuje z dziećmi z brzegu basenu.

Dzieci w obu grupach pracują zarówno z wykorzystaniem sprzętu pomocniczego, tj. makaron, pasy wypornościowe czy deski pływackie, jak i z kolorowymi zabawkami, które pomagają w nauce nurkowania.

ZAPISY: Pierwsze zajęcia bez zobowiązań! Gdy upewnimy się, że Twojemu dziecku podobają się zajęcia to przejdziemy do formalności. Zapisz dziecko poprzez formularz:


Harmonogram

piątki soboty
Grupa początkująca 16:45 - 17:30 Oswojenie z wodą 09:15 - 10:00
Grupa początkująca 09:15 - 10:00