orki

Zajęcia dla dzieci zaawansowanych w pływaniu

Miejsce: Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
Image Description
RUSZYŁY ZAPISY NA SEMESTR LETNI
Poziom: od zaawansowanego
Semestr zimowy: październik 2021-luty 2022
Semestr letni: marzec 2022-czerwiec 2022
Zajęcia: raz w tygodniu
Czas: 50 minut / zajęcia
Grupa: max. 10 osób/tor

Cel zajęć:

doskonalenie stylów klasycznego, grzbietowego, klasycznego oraz nauka delfina
nauka sportowej rywalizacji

Opis

Naszą misją jest zaprzyjaźnienie dzieci z wodą i wsparcie ich prawidłowego psycho-fizycznego rozwoju. Nie nastawiamy się na zrobienie z naszych podopiecznych zawodowych pływaków. Naszą rolą jest nauczyć pływać, zakorzenić dobre nawyki i położyć fundamenty pod zdrowy rozwój oraz skupić się na wychowawczej roli sportu. Obok umiejętności pływania, chcemy by nasi podopieczni nauczyli się konsekwencji, punktualności, dokładności i cierpliwości.

Gdy pokonywanie basenów różnymi stylami nie stanowi dla dziecka problemu to pora na szlifowanie aspektów technicznych oraz naukę ostatniego, najtrudniejszego stylu czyli delfina. Ćwiczenia techniczne regularnie przeplatane są z elementami rywalizacji. Mimo coraz trudniejszych ćwiczeń nie zapominamy również o tym, że zajęcia pływackie mają również sprawiać frajdę.

ZAPISY: Pierwsze zajęcia bez zobowiązań! Gdy upewnimy się, że Twojemu dziecku podobają się zajęcia i oszacujemy jego poziom zaawansowania, dopiero wtedy przejdziemy do formalności. Aby zapisać dziecko na zajęcia wypełnij poniższy formularz.