poznaj

nasze projekty

Image Description

Łódzkie Szproty

Marzy się nam, żeby każde łódzkie dziecko, niezależnie od sytuacji życiowej, nauczyło się pływać i miało warunki do zaprzyjaźnienia się z wodą. Dlatego w  fundacji Swim For a Dream, stworzyliśmy projekt Łódzkie Szproty.
Twoje uczestnictwo w naszych kursach pływania wspiera organizację zajęć pływackich dla dzieci objętych programem Pieczy Zastępczej czyli takich które z różnych powodów nie mieszkają że swoimi biologicznymi rodzicami i takich których opiekunowie nie są w stanie sobie pozwolić na opłacenie nauki pływania.

Image Description

Wakacyjne obozy sportowe dla (nie)sportowców

Na co dzień jesteśmy tak zabiegani, że zapominamy o sobie. Nasze wakacyjne wyjazdy to okazja, by zadbać o ciało i uspokoić głowę. Dużo ruchu we wszelkich odsłonach. Ćwiczenia mobility przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi oraz tymi, których celem jest zwiększenie świadomość własnego ciała.
Pływamy, biegamy, jeździmy na rowerach, a w przerwach rozciągamy się, medytujemy i zdrowo jemy. Oczywiście znajdujemy też czas na książkę, planszówkę, opalanie lub drzemkę. Kto co lubi.

bądźmy w kontakcie, obserwuj nas na Facebooku