poznaj

nasze projekty

Image Description

Łódzkie Szproty

Marzy się nam, żeby każde łódzkie dziecko, niezależnie od sytuacji życiowej, nauczyło się pływać i miało warunki do zaprzyjaźnienia się z wodą. Dlatego, we współpracy z fundacją Swim For a Dream, stworzyliśmy Łódzkie Szproty.
10% dochodu przekazujemy na organizację zajęć dla dzieci objętych programem Pieczy Zastępczej czyli takich które z różnych powodów nie mieszkają że swoimi biologicznymi rodzicami i takich których opiekunowie nie są w stanie sobie pozwolić na opłacenie nauki pływania. Póki co pluskamy się z 20 Szprotami. Pracujemy, żeby było ich 250!

Treningi dla Szprotki

Zachęcamy Cię do wykupienia pakietu miesięcznych treningów dla Szprotki. Możesz to zrobić przy okazji zapisywania się na którekolwiek z naszych zajęć. Możesz to też zrobić bez zapisywania się na zajęcia klikając w poniższy przycisk.

wspieram Szproty!
Image Description

Wakacyjne obozy sportowe dla (nie)sportowców

Na co dzień jesteśmy tak zabiegani, że zapominamy o sobie. Nasze wakacyjne wyjazdy to okazja, by zadbać o ciało i uspokoić głowę. Dużo ruchu we wszelkich odsłonach. Ćwiczenia mobility przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi oraz tymi, których celem jest zwiększenie świadomość własnego ciała.
Pływamy, biegamy, jeździmy na rowerach, a w przerwach rozciągamy się, medytujemy i zdrowo jemy. Oczywiście znajdujemy też czas na książkę, planszówkę, opalanie lub drzemkę. Kto co lubi.

bądźmy w kontakcie, obserwuj nas na Facebooku
Image Description

2021 Obóz Sportowy dla (nie)Sportowców 30+

Wpłyń na swoją formę i przeżyj fantastyczny czas na Obozie Sportowym dla (nie)Sportowców 30+.
Jeżeli chcesz wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju, obozie sportowym dla (nie)sportowców to masz (jeszcze) taką szansę. Na dwóch trenerów mamy raptem 8 miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy.

📍 Baza wypadowa: Ośrodek Wypoczynkowy Nowy Dworek w Świebodzinie

🗓 Termin: 21.08. – 29.08.2021

Jak obóz sportowy to wiadomo... będą treningi. Znajdziemy też czas na dodatkowe atrakcje (np. wyprawy rowerowe, spływy kajakowe, turnieje w ping-ponga, ogniska... nawet bunkry będą,więc wiadomo jak będzie).
Czyli trochę obóz, trochę kolonia... tylko dla dorosłych.
Więcej informacji w opisie wydarzenia.

więcej informacji
Image Description

Warsztaty

Warsztaty z gwiazdami - raz na kwartał organizujemy 2-godzinne warsztaty z czołowymi pływakami i trenerami.
Po szczegółowe informacje odsyłamy na nasze media społecznościowe.

bądźmy w kontakcie, obserwuj nas na Facebooku