poznaj nasz zespół

Trenerzy moviGO

Image Description

Adam Jerzykowski

Adam - założyciel Szkoły Pływania moviGO, pływa w jeziorach, rzekach i oceanach… w basenie też się czasem zdarza ;) Co prawda, jako młody chłopak nie trenował wyczynowo pływania, a na poważnie za treningi wziął się dopiero w 2013 r. Od tego czasu woda to zdecydowanie jego żywioł.
W latach 2015-2017 „Jerzyk” podjął się kilku wyzwań pływackich: najdłuższym było przepłynięcie 40 km z Giżycka do Mikołajek (prawie 17 godz. w wodzie), z kolei najbardziej spektakularna była “ucieczka” z więzienia Alcatraz do San Francisco. W latach 2018 i 2019 zorganizował największą charytatywną imprezę pływacką w Polsce, czyli Dzień Marzyciela. Od 3 lat Adam dzieli się swoim doświadczeniem i skupia się na pracy z dorosłymi, którzy chcą się nauczyć pływania od podstaw lub mają sportowe zacięcie i chcą rywalizować w zawodach triathlonowych lub Open Water. Z kolei w ramach założonej przez siebie fundacji Swim For a Dream, prowadzi bezpłatne zajęcia z nauki pływania dla podopiecznych Pieczy Zastępczej.
Trenuj z Adamem na zajęciach indywidualnych, na Kursie Efektywnego Kraula, podczas zajęć grupowych i na zajęciach dla dzieci, na poziomie zaawansowanym. Latem natomiast pluskaj się w wodach otwartych.
Image Description

Natalia Pawlak

Instruktor pływania, opiekun i instruktor sportowy na obozach, Ratowniczka WOPR mielnieńskich plaż , od zawsze związana ze sportem była koszykarka Łódzkiego Klubu Sportowego oraz certyfikowany ratownik w zakresie KPP. Studentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim, uzależniona od sportu i zdrowego trybu życia. Jako zodiakalna ryba uwielbia środowisko wodne, pływając na motorówkach, skuterach, windsurfingu. Jednak jej ulubionym stylem jest styl klasyczny.
Przygodę z pływaniem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Ceni pracę instruktora, która daje jej możliwość przebywania z inspirującymi ludźmi, a także wielką satysfakcję, kiedy widzi zadowolenie klientów i efekty pracy. Jej specjalnością jest nauka pływania dla szkół i nauka pływania dla przedszkoli oraz zajęcie indywidualne z doskonalenia techniki pływania. Prywatnie jest osobą ambitną i solidną, posiadającą ogromne zapasy empatii i zrozumienia. Nie ma rzeczy niemożliwych. W przyszłości chciałaby zostać sędzią.
W naszej szkółce Natalia trenuje z podczas zajęć dla szkół i przedszkoli.
Image Description

Marek Pawlak

Wieloletni instruktor pływania z 13- letnim doświadczeniem. Ratownik WOPR od 1987r., pracujący od ponad 30 lat na mieleńskich plażach. W przeszłości zapaśnik klubu sportowego Budowlani Łódź, gdzie z sukcesami walczył na matach. Pasjonat sportów wodnych, zwolennik nowych efektywnych metod edukacji wodnej. Świetnie przygotowany metodycznie do pracy z małymi dziećmi, posiadacz certyfikatu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Fachowiec w doskonaleniu technik pływania.
Prowadzi zajęcia z wszystkimi grupami wiekowymi oraz zajęcia dla dzieci wymagających szczególnego podejścia (w tym dzieci z autyzmem oraz zespołem downa) i osobami niesłyszącymi. Trener od zadań specjalnych. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz oddaniu wykonywanym obowiązkom zapewnia kursantom poczucie bezpieczeństwa. Celem Marka jest pokazanie jak przyjemna może być praca, gdy robisz coś z pasji, a nie z przymusu!
Trenuj z Markiem podczas zajęć dla dzieci na poziomie początkującym oraz zajęć dla dzieci z niepełnosprawnością.
Image Description

Katarzyna Bogdańska

Trener personalny z akredytacją REPs, Instruktor Fitness, Instruktor Fit and Jump, Pump & Tone oraz trener Aqua Aerobic. Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Łódzkiej. Sport od zawsze był jej pasją, już od najmłodszych lat trenowała judo i pływanie. Jej fascynacja fitnessem zaczęła się ponad 10 lat temu i trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Zawsze uśmiechnięta i pełnia energii, stara się zarazić innych swoją pasją. Kasia uwielbia intensywne zajęcia, na których można się porządnie zmęczyć, więc możecie być pewni, że wyciśnie z was ostatnie krople potu. Uwielbia pracę z ludźmi, ich postępy i zadowolenie motywują ją do dalszego działania i samodoskonalenia.
Trenuj z Kasią podczas zajęć z Aqua Aerobic.
Image Description

Rafał Król

Magister pedagogiki ze specjalizacją kultura fizyczna i zdrowotna. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które jest wynikiem pracy w wielu łódzkich szkołach pływackich, zarówno w Polsce jak i za granicą. Rafał jest osobą kontaktową i towarzyską, która doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi. Wieloletni ratownik WOPR, opiekun i trener. Woda to jego żywioł, dlatego w czasie wolnym stawia na windsurfing i surfing, a w okresie zimowym na morsowanie.
W naszej szkole Rafał prowadzi zajęcia dla podopiecznych oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.