poznaj nasz zespół

Trenerzy moviGO

Image Description

Adam Jerzykowski

Adam - założyciel Szkoły Pływania moviGO, pływa w jeziorach, rzekach i oceanach… w basenie też się czasem zdarza ;) Co prawda, jako młody chłopak nie trenował wyczynowo pływania, a na poważnie za treningi wziął się dopiero w 2013 r. Od tego czasu woda to zdecydowanie jego żywioł.
W latach 2015-2017 „Jerzyk” podjął się kilku wyzwań pływackich: najdłuższym było przepłynięcie 40 km z Giżycka do Mikołajek (prawie 17 godz. w wodzie), z kolei najbardziej spektakularna była “ucieczka” z więzienia Alcatraz do San Francisco. W latach 2018 i 2019 zorganizował największą charytatywną imprezę pływacką w Polsce, czyli Dzień Marzyciela. Od 3 lat Adam dzieli się swoim doświadczeniem i skupia się na pracy z dorosłymi, którzy chcą się nauczyć pływania od podstaw lub mają sportowe zacięcie i chcą rywalizować w zawodach triathlonowych lub Open Water. Z kolei w ramach założonej przez siebie fundacji Swim For a Dream, prowadzi bezpłatne zajęcia z nauki pływania dla podopiecznych Pieczy Zastępczej.
Image Description

Natalia Pawlak

Instruktor pływania, opiekun i instruktor sportowy na obozach, Ratowniczka WOPR mielnieńskich plaż, od zawsze związana ze sportem była koszykarka Łódzkiego Klubu Sportowego oraz certyfikowany ratownik w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim, uzależniona od sportu i zdrowego trybu życia. Jako zodiakalna ryba uwielbia środowisko wodne, pływając na motorówkach, skuterach, windsurfingu. Jednak jej ulubionym stylem jest styl klasyczny.
Przygodę z pływaniem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Ceni pracę instruktora, która daje jej możliwość przebywania z inspirującymi ludźmi, a także wielką satysfakcję, kiedy widzi zadowolenie klientów i efekty pracy. Jej specjalnością jest nauka pływania dla szkół i nauka pływania dla przedszkoli oraz zajęcie indywidualne z doskonalenia techniki pływania. Prywatnie jest osobą ambitną i solidną, posiadającą ogromne zapasy empatii i zrozumienia. Nie ma rzeczy niemożliwych. W przyszłości chciałaby zostać sędzią.
W naszej szkółce Natalia trenuje z podczas zajęć dla szkół i przedszkoli oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Marek Pawlak

Wieloletni instruktor pływania z 13-letnim doświadczeniem. Ratownik WOPR od 1987r., pracujący od ponad 30 lat na mieleńskich plażach. W przeszłości zapaśnik klubu sportowego Budowlani Łódź, gdzie z sukcesami walczył na matach. Pasjonat sportów wodnych, zwolennik nowych efektywnych metod edukacji wodnej. Świetnie przygotowany metodycznie do pracy z małymi dziećmi, posiadacz certyfikatu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Fachowiec w doskonaleniu technik pływania.
Prowadzi zajęcia z wszystkimi grupami wiekowymi oraz zajęcia dla dzieci wymagających szczególnego podejścia (w tym dzieci z autyzmem oraz zespołem downa) i osobami niesłyszącymi. Trener od zadań specjalnych. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz oddaniu wykonywanym obowiązkom zapewnia kursantom poczucie bezpieczeństwa. Celem Marka jest pokazanie jak przyjemna może być praca, gdy robisz coś z pasji, a nie z przymusu!
Trenuj z Markiem podczas zajęć dla dzieci na poziomie początkującym oraz zajęć dla dzieci z niepełnosprawnością.
Image Description

Oliwia Król

Miłośniczka pływania i była zawodniczka klubu MKS „Trójka” Łódź. Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu na wodach otwartych na dystansie 7,5 km oraz Mistrzostw Polski juniorów 17-18 lat na dystansie 4x200m st. dowolnym. Wielokrotnie pływała st. motylkowym i dowolnym w finałach Mistrzostw Polski zarówno juniorskich, jak i seniorskich. Po zakończeniu kariery sportowca wyczynowego, związana z klubem KU AZS UŁ, gdzie zdobyła m. in. brązowy medal na 50m st. motylkowym w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów I roku. Z wykształcenia filolożka słowiańska. Instruktorka pływania od blisko 4 lat, a także wychowawczyni i instruktorka na obozach i półkoloniach od 3 lat. W pracy z podopiecznymi stawia na rozwój umiejętności przez zabawę, dbając przy tym o bezpieczeństwo kursantów i porządek na zajęciach.
W naszej szkole Oliwia prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Martyna Wardzińska

Pływanie to jej pasja od dziecka. Uprawiała ten sport przez 12 lat zdobywając medale na mistrzostwach Polski seniorów i juniorów. Była studentka akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Każdego dnia stara się zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią podczas zajęć. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna osoba. Kocha pracę z dziećmi i nauczanie podczas zabawy w wodzie.
W naszej szkole Martyna prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Bartek Porembski

Absolwent studiów magisterskich kierunku Wychowanie Fizyczne na EWS 
w Warszawie. Licencjonowany instruktor nauki pływania z 5 letnim stażem pracy. Przygodę z pływaniem rozpoczął w wieku 10 lat. Z zawodu Nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym nr.6 w Łodzi oraz Ratownik Wodny. Specjalizuje się w nauce dzieci, młodzieży oraz osób słabowidzących. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, docenia ich niezwykłe zaangażowanie w treningi i efekty ich ciężkiej pracy.
W naszej szkole Bartek prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych. Świetnie się sprawdza jako trener dla dzieci z niepełnosprawnością.
Image Description

Anna Sinelnyk

Anna to wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Ukrainy w pływaniu. Kocha wodę i wszystko co z nią powiązane, nawet łyżwy… ;) Po zakończeniu kariery sportowej zdecydowała się na edukację psychologiczną. Chciała umieć pomóc sobie i innym. Anna wierzy w potencjał każdego człowieka i w prowadzeniu zajęć stawia na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Posiada 17-letnie doświadczenie, które pomogło rozwinąć miłość do wody wielu dorosłym i dzieciom, a także pomóc im w przygotowaniach do zawodów. Sama również do dzisiaj bierze udział w zawodach, doskonaląc własne umiejętności.
Z ogromną pasją i zaangażowaniem Anna prowadzi zajęcia dla dzieci z Ukrainy w naszej szkole. Uczy podstawom pływania, pomaga doskonaleniu technik pływania, a także pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi. Anna prowadzi również zajęcia indywidualne - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Image Description

Natalia Hanza

Natalia na swoich zajęciach wykorzystuje wiedzę w dziedzinie fizjoterapii i ergoterapii, co sprawia, że podejście do nauki pływania jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jako certyfikowana specjalistka wychowania fizycznego, Natalia zdaje sobie sprawę z kluczowego znaczenia aktywności fizycznej dla prawidłowego rozwoju dzieci. Jej zaangażowanie w zajęcia z pływania pozwala wprowadzić dzieci w fascynujący świat wody w sposób bezpieczny i pełen radości. Zawsze dbająca o bezpieczeństwo i komfort uczestników, wykazuje się empatią i cierpliwością, co sprawia, że dzieci czują się swobodnie i pewnie podczas zajęć.
W naszej szkole Natalia prowadzi zajęcia dla dzieci z Ukrainy oraz zajęcia indywidualne - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Image Description

Marcin Szulc

Marcin pochodzi z rodziny o sportowych tradycjach, więc od dzieciaka chodził na przeróżne zajęcia od lekkoatletyki, judo, piłkę ręczną po pływanie. Na pierwsze wagary uciekał na zajęcia WF, prowadzone przez jego starszą siostrę i podpatrując jak pracuje postanowił pójść jej śladem na Uniwersytet Łódzki na WF. Na co dzień prowadzi WF i zajęcia rewalidacyjne w Łódzkiej Szkole Integracyjnej, do której uczęszczają dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Marcin jest certyfikowanym instruktorem pływania Polskiego Związku Pływackiego i ratownikiem wodnym z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi to dla niego przyjemność, a jako instruktor wykazuje się bezgraniczną cierpliwością i wyrozumiałością, co dobrze łączy z byciem wymagającym.
W naszej szkole Marcin prowadzi zajęcia dla dzieci oraz treningi indywidualne.
Image Description

Milena Zavatska

Jako osoba pełna pomysłów i zawsze gotowa do działania, Milena pragnie uczynić naszą szkołę jeszcze bardziej inspirującą dla naszych uczniów, by każdy mógł poznać #SztukęPływania. A w sztuce akurat Milena się doskonale orientuje! Jej droga życiowa rozpoczęła się od studiów architektonicznych, a obecnie kończy studia na kierunku wzornictwo, eksplorując nowe możliwości wyrażania swojej kreatywności. Milena z pasją i zaangażowaniem prowadzi szeroko pojęte działania promocyjne oraz dba o utrzymanie bliskiego kontaktu z naszymi klientami. Nie tylko nadzoruje nasze media społecznościowe, ale również czuwa nad każdym aspektem ich funkcjonowania, byśmy mogli być jeszcze bliżej naszej społeczności.
Milena prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe na lądzie dla dzieci z grup Instinctive Swimming, ale również możecie ją spotkać przed każdymi zajęciami na recepcji naszej szkoły.