для українців

Уроки плавання для дітей та дорослих з українським тренером!

мі́сце: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 10 i басейн на вулиці Sienkiewicza 46
тренер: Natalia Hanza, Anna Sinelnyk, Tamara Gordiychuk
Image Description
Зареєструватися сьогодні
Рівень навичок: Початківець
Семестр: Вересень 2022 - Червень 2023
Класи: індивідуальні та групові, для дітей та дорослих
Тривалість: 45 хв. (діти) і 60 хв. (індивідуальний)
Група: макс. 10 осіб/трек (діти)

Які переваги тренування плавання?

Звикання до води і подолання страху,
Вивчення правильної техніки плавання,
профілактика постуральних дефектів,
Bивчення стилів плавання (backstroke, classic, crawl, dolphin),
Навчитися терпінню і регулярності,
Наполегливість у досягненні мети.

Курси плавання для дітей

Тренування з плавання для дорослих

Запишіть себе або свою дитину на уроки плавання, які викладає український тренер. Заповніть форму заявки і скажіть нам, які класи вас цікавлять. Розклад занять буде опублікований найближчим часом.

Грудничкове плавання з 1.5-2 місяців

Грудничкове плавання - це комплекс вправ, спрямований на ранній розвиток дитини, більшість вправ проводяться в ігровій формі. Під час занять дитина отримує водний масаж та оздоровчу гімнастику, спрямовану на зміцнення всього організму. Систематичні заняття з грудничкового плавання позитивно впливають на розвиток всіх систем організму: сприяють зміцненню серцево-судинної і дихальної систем, зміцнюють опорно-руховий апарат, благотворно позначаються на діяльності центральної нервової системи, стимулюють обмінні процеси, і викликають у дітей позитивні емоції. Раннє плавання, плавання новонароджених сприяє швидкому фізичному і психомоторному розвитку, а загартовування дитини за рахунок регулювання температури води є відмінною профілактикою захворювань. Заняття у воді впливають практично на всі органи та системи дитячого організму.

ЩО ДАЄ ПЛАВАННЯ ДИТИНІ?
- СЕРЦЕВО-СУДИННА СИСТЕМА: Під час плавання дитина постійно долає опір води, завдяки чому значно посилюється рух крові.
- КІСТКОВО- М'ЯЗОВИЙ АПАРАТ: Завдяки рівномірному навантаженню води на м'язи, суглоби, зв'язки та кісткові структури відбувається гармонійний розвиток всіх ланок цієї системи.
- СИСТЕМА ОРГАНІВ ДИХАННЯ: Активний рух крові сприяє зміцненню стінок судин та м'язів серця, збільшення обсягу легенів.
- ЦЕНТРАЛЬНА НЕРВОВА СИСТЕМА: Вода позитивно впливає на настрій дитини, а посилений кровообіг покращує живлення мозку та виведення продуктів метаболізму
- МОЧОВИДІЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА: Посилений кровотік сприяє продуктивній роботі нирок, завдяки чому активніше виводяться шлаки та шкідливі речовини

ШКІРНІ ПОКРОВИ: Дихання шкіри покращується, відкриваються додаткові пори, посилюється функція потових та сальних залоз.
Протипоказання:
- вік до 2-х тижнів
- знижена вага (менше 2,5 кг)
- серцево-судинна недостатність
- нирково-печінкова недостатність
- гострі інфекційні захворювання
- загострення хронічних захворювань
- гнійні захворювання
- епілепсія.

Маленькі діти (4-6 років)

Ці заняття присвячені дітям від 4-6 років. Невеликі групи і тренер, що працює з дітьми з води, стимулює малюків відчувати себе в безпеці у воді. Під час занять ми вчимо, як занурити голову під воду, працювати з диханням і формувати базові навички плавання. Під час тренувань у нас також є елементи веселощів у воді. Тренінги проходять у Zatoka Sportu PŁ.

Діти середнього віку (7-12 років)

Заняття для дітей, які знаходяться на початковому рівні. Під час занять будуть поступово розвиватися базові навички, такі як занурення голови, перебування на плаву і плавання перших метрів в басейні, використовуючи допоміжне обладнання. Заняття поєднують технічні елементи з веселощами. Тренінги проходять у Zatoka Sportu PŁ.

Підліток (13-17 років)

Для дітей старшого віку, які відчувають себе в безпеці у воді, настав час розширити свої навички плавання. На уроці ми вчимо основам різних стилів плавання. Крім того, діти роблять перші стрибки у воду, вивчають правила спортивних змагань. Тренінги проходять у Zatoka Sportu PŁ.

Індивідуальний

Під час індивідуальних занять вся увага тренера зосереджена на вас. Під час індивідуальних занять легше розслабитися і подолати страх перед водою. Ми допомагаємо покращити техніку плавання. Індивідуальні заняття також є хорошим варіантом для групи друзів або батьків з дітьми, які хочуть поліпшити своє плавання і провести дорогоцінний час один з одним. Тренінги проходять у Zatoka Sportu PŁ.

Групові заняття для дорослих

Групові заняття для дорослих присвячені людям, які хочуть навчитися плавати або вдосконалювати свою техніку плавання. Під час тренувань ми вчимося плавати у всіх стилях, тренуємо стрибки у воду і працюємо над підвищенням швидкості. Тренування проходять в басейні за адресою вулиця ul.Sienkiewicza 46.

Аква аеробний

Аквааеробіка - це тренування, що проводяться у воді, з музикою. Їх головна мета - підвищити фізичну форму і підтримувати правильну фігуру. Це ідеальний спосіб активно розслабитися, відірватися від повсякденних проблем і розслабитися після напруженого дня.
Вартість разових класів становить 35 злотих. Вартість перепустки на 4 класи становить 120 злотих. Перепустка дійсна протягом 5 тижнів. В одному карнеті допускається 1 виправдана відсутність. Тренування проходять в басейні за адресою вулиця ul.Sienkiewicza 46.