prezenty świąteczne

Podaruj umiejętność pływania na święta

Miejsce: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 10
Trenerzy: Adam Jerzykowski, Natalia Pawlak, Oliwia Król, Bartek Porembski
Image Description
Voucher prezentowy gratis
Szybki progres
Godziny treningów dla osób pracujących
Duża elastyczność terminów
Kameralne grupy

Co zyskasz dzięki naszym kursom?

pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w wodzie,
większą świadomość swojego ciała,
większą koncentrację,
właściwą technikę pływacką,
przełamanie lęku przed wodą,
treningi indywidualne lub w grupie fajnych znajomych.

Wybierz opcję idealną dla siebie lub bliskich

Chcesz podarować umiejętność pływania bliskiej osobie? Zadzwoń do nas pod 510-708-534 lub napisz na szkola@letsmovigo.com, a przygtujemy piękny voucher prezentowy w ozdobnej kopercie.

Kurs Efektywnego Kraula

Niezależnie od tego czy dopiero chcesz nauczyć się pływać, czy przygotowujesz się do zawodów, dzięki temu kursowi odkryjesz zupełnie nowe pływanie i dużo lepiej zrozumiesz fundamentalne zasady panujące w wodzie. Zamiast walczyć z wodą - zaprzyjaźnisz się z nią.

W trakcie kursu rozkładamy pływanie na czynniki pierwsze: zaczynamy od fundamentów takich jak zanurzenie głowy, umiejętność rozluźnienia ciała w wodzie czy wydychanie powietrza pod wodą, by z każdym kolejnym tygodniem stopniowo dodawać nowe elementy. W trakcie kursu poznajemy też ćwiczenia wzmacniające i uelastyczniające nasze ciało. Dostępne są dwie grupy zaawansowania: grupa początkująca oraz zaawansowana.

Więcej o kursie

Treningi indywidualne

Niektórzy zamiast pływania w grupie wolą, gdy uwaga instruktora jest w 100% skupiona na nich. Przyznajemy - ma to swoje ogromne plusy. Niejednokrotnie okazuje się, że ułatwia to podopiecznemu zrelaksowanie się i uzyskanie większej koncentracji, a to z kolei znacznie przyśpiesza postępy. W trakcie takich zajęć dużo łatwiej jest też podopiecznym zmierzyć się z ich ewentualnymi fobiami i uporać się z nimi, otwierając się tym samym na nowe umiejętności.

Więcej o kursie

Treningi grupowe

Na zajęciach grupowych uczymy się pływania wszystkimi czterema stylami. Zajęcia te są zatem idealne dla osób lubiących różnorodność i czujących się już dosyć komfortowo w wodzie. Jeżeli Twoim celem niekoniecznie jest rywalizacja z innymi ale po prostu lepsze, bardziej efektywne, pływanie to te zajęcia są dla Ciebie.

Więcej o kursie