Płotki

Zajęcia dla dzieci posiadajacych podstawowe umiejętności pływackie

Miejsce: Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
Image Description
RUSZYŁY ZAPISY NA SEMESTR LETNI
Poziom: od średniozaawansowanego
Semestr zimowy: październik 2021-luty 2022
Semestr letni: marzec 2022-czerwiec 2022
Zajęcia: raz w tygodniu
Czas: 50 minut / zajęcia
Grupa: max. 10 osób/tor

Cel zajęć:

nauka stylu klasycznego, grzbietowego i kraula
nauka pierwszych skoków do wody

Opis

Naszą misją jest zaprzyjaźnienie dzieci z wodą i wsparcie ich prawidłowego psycho-fizycznego rozwoju. Nie nastawiamy się na zrobienie z naszych podopiecznych zawodowych pływaków. Naszą rolą jest nauczyć pływać, zakorzenić dobre nawyki i położyć fundamenty pod zdrowy rozwój oraz skupić się na wychowawczej roli sportu. Obok umiejętności pływania, chcemy by nasi podopieczni nauczyli się konsekwencji, punktualności, dokładności i cierpliwości.

Dla dzieci, które czują się bezpiecznie i swobodnie w wodzie przychodzi pora na rozszerzenie ich umiejętności pływackich. Podczas kursu dla średniozaawansowanych uczymy podstaw stylu klasycznego, grzbietowego oraz kraula. Podopieczni wykonują swoje pierwsze skoki na główkę oraz dostają przedsmak zdrowej rywalizacji sportowej.

ZAPISY: Pierwsze zajęcia bez zobowiązań! Gdy upewnimy się, że Twojemu dziecku podobają się zajęcia i oszacujemy jego poziom zaawansowania, dopiero wtedy przejdziemy do formalności. Napisz do nas na szkola@letsmovigo.com by zapisać dziecko na pierwsze zajęcia.